Lekarze Chirurg stomatolog Rybnik

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Vena Medica
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Świetny chirurg naczyniowy. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczył. Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do Pana doktora tylko usuwałam żyły w szpitalu na nfz. Leczenie laserowe jest drogie lecz żyły się leczy a nie usuwa. Teraz to będę na kontrolę przychodzić tylko do pana doktora. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna J
Goraco polecam-mozliwosc negocjacji ceny.

lek. dent. Barbara Kąpa

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

w porządku,jest sprawna manualnie,cierpliwa,tłumaczy plan leczenia,nie bajeruje,godna polecenia,kontakt telefoniczny ułatwiający zaklepania wizyty

Agata Stępniewska-Pachucy

Wiejska 1c
44-200 Rybnik

Przede wszystkim, Pani Doktor jest bardzo wnikliwa w podejściu do problemu, jasno tłumaczy i przedstawia problemy, procedury i koszty leczenia oraz możliwe komplikacje związane z problemem, jak np. kanałowe leczenie. Jestem pod wrażeniem etyki lekarskiej dr Stępniewskiej-Pachucy, jej precyzji w diagnozowaniu oraz leczeniu problemów stomatologicznych, jak również ogólnej przyjaznej, a jednocześnie intensywnie profesjonalnej atmosfery panującej w gabinecie. Poza kompetentną opinią P. Dr i przyjazną aurą personelu, jestem pod wrażeniem wysokiego ...
Opinia dodana przez: ann

Urszula Grodoń

Protetyk, Stomatolog

Rybnik

lekarz godny polecenia, leczyła zęby syna, poświęciła mu czas i syn tylko do niej chciał chodzić. odpowiednie podejście i do małych dzieci. teraz chodzimy tylko na kontrole

dr Martyna Rust - Bogacka

Gabinet Martyna Rust - Bogacka
Świętego Józefa 10
44-200 Rybnik

Pani Martyna to klasa sama w sobie :-) . Zawsze profesjonalnie z uśmiechem i świetnym podejściem do pacjenta ..można powiedzieć że "przywraca uśmiech" na twarzy.. wizyty dentystyczne to teraz czysty relaks a rwanie zębów "przyjemne" jak nigdy. Szczerze polecam wszystkim którzy poszukują świetnego specjalisty.
Opinia dodana przez: Łukasz
Więcej takich lekarzy, a będziemy mieć Leśną Górę. Nie mogę oceniać Pana doktora kompleksowo, bo różne są przypadki. Sama zawdzięczam mu bardzo dużo. Jak najbardziej polecam.

dr Bożena Polańska-Petryna

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Św.Józefa33c
44-217 Rybnik

Fajna Pani doktor. Ceny przystępne. Terminy ok. Dobre podejście do dzieci i bojących się dorosłych. Polecam

lekarz Bolesław Oleś

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Zgodna 32
44-251 Rybnik

Przepraszam zanirzylem w.wymieniona ocene daltego ponawiam i raz jeszcze przepraszam i dodaje po gwiazdce

lekarz Krzysztof Paruzel

Prywatne Gabinety Lekarskie
Reymonta 50
44-200 Rybnik

Mój tata pod okiem doktora niestety nie tylko nie zaznał ulgi w bólu, który był trudny do wytrzymania, ale w efekcie stracił nogę. Ciągle zastanawiam się jak to jest, że wydarzyło się to pod opieką lekarza z tak dobrą opinią. Tata kilka razy został odesłany przez lekarza z zaleceniem "dużo chodzić, wtedy tętnice się udrożnią". Tylko jak chodzić z wielką, bolesną raną na pięcie? Lekarz przez wiele miesięcy wstrzymywał się ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Danowski

Chirurg naczyniowy

Rybnik

do dr Danowskiego trafiłam z powodu konieczności wykluczenia zakrzepicy. Lekarz dokładnie zbadał, wyjaśnił na co zwracać uwagę i przede wszystkim uspokoił.
Opinia dodana przez: Basia

dr Marek Szymański

gabinet prywatny
ul. Kościuszki 59 \\ ul. Jana III Sobieskiego 28
44-200 Rybnik

A mnie podpadł za pierwszym razem.Niby grzecznie i fajnie,zaplombował duży ubytek i wziął za to naprawdę niewiele.Jednak po krótkim czasie inna dentystka robiła mi zdjecie sasiedniego zęba który mnie rozbolał i przy okazji stwierdzila że ten ząb który robił pan doktor był zle wyczyszczony więc musiała po ekstrakcji tamtego pózniej go poprawiać.
Opinia dodana przez: D.G.
Najlepsza lekarka w całym Rybniku. Ma super podejście do dzieci i dorosłych. Jest bardzo uprzejma i traktuje swojego pacjenta poważnie.

dr n. med. Mariusz Michno

INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

jestem stałym klientem i jestem zdegustowana zachowaniem tego Pana, zero szacunku do klienta co chwilę nowy mały ubytek do zrobienia i piaskowanie po czym uzupełnianie szkliwa bo od tej ilości zabiegów zwyczajnie odpada i jest wrażliwe. Zero komunikacji i kultury osobistej.
Opinia dodana przez: stały klient

lek. dent. Michał Rutkowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

NZOZ M.R. DENTAL Gabinet Stomatologiczny Michał Rutkowski
Wysoka 17
44-200 Rybnik

Pierwszy dentysta w Rybniku do którego dzieci chętnie idą ;) Córka wyszła zadowolona z gabinetu choć bardzo się bała tej wuzyty .Polecam .

lekarz Jakub Lipiński

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Lekarz nieuprzejmy. Chirurg dziecięcy, któremu przeszkadza płacz dwuletniego dziecka. Absolutnie nic nie wytłumaczył, na wizycie praktycznie w ogóle się nie odezwał, a na zakończenie powiedział: ,,i proszę uspokoić te swoje dziecko,,. Wg mnie jest to zachowanie niedopuszczalne u lekarza przyjmującego małe dzieci.
Opinia dodana przez: Anna
Pani Beata jest stomatologiem godnym polecenia. Jest miła sympatyczna pomocna zna się na swojej pracy robi dokładnie starannie. Jestem pacjentką już długie lata chodzimy całą rodziną

lek. dent. Rafał Kiełkowski

K.E.N
44-200 Rybnik

Rewelacyjny dentysta .Może nie tłumaczy szczegółowo, ale bardzo trafnie diagnozuje problem.Konkretny,rzeczowy,profesjonalny.Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Dorota Stania

NZOZ LIFT-MED II spółka z o.o.
Cegielniana 14
44-200 Rybnik

Kasa i tyko kasa liczy się w tym gabinecie.Oczywiscie na pierwszej wizycie jest tak słodko że można uwierzyć w to, że wszystko będzie ok.Niestety po zgłoszeniu jakichkolwiek uwag już tak miło nie jest.Szkoda czasu i nerwów na to miejsce.

lek. dent. Aneta Pawlik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik
Sławików3
44-200 Rybnik

Zacznijmy od początku. Zaufanie do kompetencji: kiedyś, czyli jakieś 6 lat temu mogłem jeszcze zaufać, obecnie kompetencja nijak ma się do efektów leczenia. Poświęcony czas: Czasu potrafi poświęcić bardzo wiele pacjentowi, ale co z tego skoro plomba, która jest podobno "najnowszej generacji" ściera się dosłownie z dnia na dzień i wypada? Godny polecenia: nie polecam. Tłumaczenie choroby i leczenia: Tłumaczy na 5 nawet z plusem, ale brak w tym jakiegokolwiek ...